مدیران گروه  
 

 

 

ردیف

گروه

نام و نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

پست الکترونیکی

عکس

۱

عمران

حسین معصومی

دانشجوی دکتری

h.masoomi@aihe.ac.ir

۲

معماری

بهزاد چنگیزی

کارشناسی ارشد

 Cahangizi@aihe.ac.ir

۳

کامپیوتر- IT

 همایون بهشتی

دانشجوی دکتری

 Beheshti@aihe.ac.ir

۴

برق – قدرت

محمد صابری

کارشناسی ارشد

 saberi@aihe.ac.ir

۵

الکترونیک – سخت افزار

فرشته پوآهنگریان

دکترای تخصصی

 Poorahangaryan@aihe.ac.ir

۶

مکانیک

 مهدی مسلمی

دانشجوی دکتری

 Moslemi@aihe.ac.ir moslemi

۷

صنایع , مدیریت بازرگانی

 میثم مجدی

دانشجوی دکتری

 M.Majdi@aihe.ac.ir

۸

معارف اسلامی – عمومی و حقوق

امین دیلمی معزی

دکترای تخصصی

 amindeilami54@gmail.com

۹

علوم پایه – طراحی دوخت

خدیجه قاضیانی

دانشجوی دکتری

 Ghaziyani@aihe.ac.ir

ghaziani

۱۰

زبان انگلیسی

بیژن حکمت شعار

دانشجوی دکتری

 bizhan_hekmat@aihe.ac.ir
۱۱

حسابداری

محسن ایمنی

دانشجوی دکتری

  imeni@aihe.ac.ir
۱۲

گرافیک

محمد جمشیدی

کارشناسی ارشد

   jamshidi@aihe.ac.ir

 

 

 

 


تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ,۷ دی , ۱۳۹۳

کليه حقوق متعلق به موسسه آموزش عالي آيندگان مي باشد.
طراحـي و اجرا :موسسه آموزش عالی آیندگان