مدیران گروه  
 
 

ردیف

گروه

نام و نام خانوادگی

مدرک تحصیلی

ساعت حضور

پست الکترونیکی

عکس

۱

عمران

فائزه نجاتی

دکترای تخصصی

Nejati@aihe.ac.ir

nejati

۲

معماری

بهزاد چنگیزی

کارشناسی ارشد

Cahangizi@aihe.ac.ir

۳

کامپیوتر- IT

 همایون بهشتی

دانشجوی دکتری

Beheshti@aihe.ac.ir

۴

برق – قدرت

محمد صابری

کارشناسی ارشد

۵

الکترونیک – سخت افزار

فرشته پوآهنگریان

دکترای تخصصی

Poorahangaryan@aihe.ac.ir

۶

مکانیک

 مهدی مسلمی

دانشجوی دکتری

Moslemi@aihe.ac.ir

moslemi

۷

صنایع , مدیریت بازرگانی

 میثم مجدی

دانشجوی دکتری

M.Majdi@aihe.ac.ir

۸

معارف -دروس عمومی 

حسن خداوردی

دانشجوی دکتری

Khodaverdi@aihe.ac.ir

۹

علوم پایه – طراحی دوخت

خدیجه قاضیانی

دانشجوی دکتری

Ghaziyani@aihe.ac.ir

ghaziani

۱۰

زبان انگلیسی

بیژن حکمت شعار

دانشجوی دکتری

bizhan_hekmat@aihe.ac.ir

۱۱

حسابداری

محسن ایمنی

دانشجوی دکتری

۱۲

گرافیک

محمد جمشیدی

کارشناسی ارشد


 

 

 

 


تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ,۷ دی , ۱۳۹۳

کليه حقوق متعلق به موسسه آموزش عالي آيندگان مي باشد.
طراحـي و اجرا :موسسه آموزش عالی آیندگان